wokalista

Chcesz się doskonalić i wciąż zdobywać nowe umiejętności, ale nie wiesz gdzie szukać pomocy? W zależności od problemów, możesz udać się do wielu specjalistów. Wystarczy tylko poprawnie zdefiniować swoje potrzeby.

chłopiec i miś

Niedawno w eleganckim sklepie z odzieżą podeszła do mnie uśmiechnięta dziewczyna i zapytała: „Czy mooomogę w czymś poopomóc". Od razu nawiązałam z nią rozmowę, ale nie o tym, co chciałam kupić, ale o sposobie, w jaki radzi sobie z jąkaniem…

wizyta u logopedy

R to spółgłoska przedniojęzykowo-dziąsłowa, dźwięczna, drżąca. Przy jej wymowie wibruje koniuszek języka. Boki języka dotykają do wewnętrznych powierzchni górnych zębów i dziąseł. W dojrzałej postaci pojawia się pod koniec 4 roku życia.

tablica abc

Praca z głosem i oddechem jest zaglądaniem w głąb siebie, w nasze zablokowania, doskonaleniem umiejętności pozbywania się napięć, zahamowań, rozluźniania całego ciała. Oddychanie ma istotne znaczenie w procesie powstawania głosu. Nasze zdrowie zależy od oddychania.

Publikujemy wartościowe i bezpłatne artykuły i porady dla rodziców oraz ćwiczenia i materiały dla dzieci które można wykorzystać do do niwelowania wad wymowy i ćwiczenia aparatu artykulacyjnego. Wierzymy że w ten sposób przyczynimy się do rozwoju Waszych dzieci.

Skorzystaj z możliwości efektywnej reklamy w naszych serwisach :
- Telegraf.com.pl  Serwis Przedsiębiorczych
- Fidel.pl  Darmowe Ogłoszenia

Możliwość  taniego podróżowania po świecie zapewnia grupa  Loty Za Małe Kwoty